Výrobcovia
 

Podvozkové Centrum

 

 

 

  • Zameranie a nastavenie geometrie
  • Výmena a servis podvozkových častí
  • Servis bŕzd
  • Test bŕzd a tlmičov

 

Súčasné automobily sú technicky vyspelé, majú však naprogramovanú určitú životnosť. A to ako celku, tak aj jednotlivých skupín. Pravidelná kontrola vozidiel tak zvýši životnosť automobilu, ako aj bezpečnosť posádky. Koncept Podvozkové centrum vznikol, aby motoristom a aj servisom pomohol riešiť otázku bezpečného používania vozidiel. Koncept sa zameriava na kontrolu a servis pneumatík, tlmičov perovania, bŕzd, geometrie riadenia, priečnych stabilizátorov, čapov, silentblokov a ďalších súčastí podvozkového systému.

 

Otestujte si Vaše brzdy, tlmiče a podvozok. Máte záujem o test bŕzd, tlmičov a podvozku? Náš autoservis je tu pre Vás. Kontaktujte nás na telefónnom čísle:

0917 617 144

Naše podvozkové centrum disponuje vybavením na vysokej úrovni, príkladom je elektrohydraulický štvorstĺpový zdvihák Ravaglioli RAV 4406SI s integrovaným nožnicovým prizdvihom pre geometriu. Dlhé plošiny (4,87 m) a veľká vnútorná medzera medzi stĺpmi umožňuje ideálne zdvíhanie osobných a úžitkových vozidiel.

 

 

8-senzorové zariadenie na meranie geometrie náprav RAV TD1780BTH ponúka kontrolu a nastavenie nápravy Vášho automobilu s prenosom dát prostredníctvom Bluetooth, vrátane dodávky náhradných dielov v prípade potreby ich výmeny. Databáza vozidiel, ktorá obsahuje viac ako 20 000 vozidiel s nákresom nastavovacích prvkov nám umožňuje obslúžiť širokú skupinu zákazníkov, ktorí sú majiteľmi starších ale aj nových vozidiel.