Výrobcovia
 

Naše Služby

Predaj pneumatík

Spoločnosť APIL, s.r.o. sa zoberá prevažne predajom pneumatík, duší, hliníkových a plechových diskov a autodoplnkov.

Ponúkame Vám pneumatiky značky BRIDGESTONE, FIRESTONE, DAYTON, YOKOHAMA, CONTINENTAL, MATADOR, BARUM, UNIROYAL, FALKEN, DUNLOP, GOODYEAR, SAVA, MICHELIN, KLEBER, BF GOODRICH, KORMORAN, HANKOOK, PIRELLI, VREDESTEIN, KUMHO a iné.


Pneuservisné služby


Odborná výmena kolies (pneumatík, diskov, duší, ventilov) vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík. Pneuservisné služby sú poskytované odborníkmi na najmodernejších strojoch, ktoré sú pravidelne kalibrované. Naši mechanici používajú overené momentové kľúče a tlakomery s dôrazom na maximálnu bezpečnosť zákazníka. Samozrejmosťou je zavádzanie najmodernejších technológií a postupov.

V našom pneuservise vám poskytneme služby na montážnom stroji Butler Airdraulic, špecialistom na nízkoprofilové pneumatiky a RFT pneumatiky.

Pre zákaznikov služba ONLINE rezervacia na prezutie.


Podvozkové centrum

Súčasné automobily sú technicky vyspelé, majú však naprogramovanú určitú životnosť. A to ako celku, tak aj jednotlivých skupín. Pravidelná kontrola vozidiel tak zvýši bezpečnosť posádky, ale zvýši aj životnosť automobilu. Koncept Podvozkové centrum vznikol, aby motoristom a aj servisom pomohol riešiť otázku bezpečného používania vozidiel. Koncept sa zameriava na kontrolu a servis pneumatík, tlmičov perovania, bŕzd, geometrie riadenia, priečnych stabilizátorov, čapov, silentblokov a ďalších súčasti podvozkového systému.Novinky